Polnočný betminton hráme na betóne pod lampou ... Ešte aj bosí. Rekord sme neprekonali.

Čo včúl robím ? Študent na výške spolu s ďalšími skvelými bojovníkmi. S prozaickým označením štúdijnej skupiny "lopatová čata". Čaute.
Mentálny stav: Druhý nočník a prvý semester. Zima.
Krúžok lopatovej čaty. Veľmi zaujímavé zoskupenie ľudí. Fakt. Typický príkladom môže byť situácia z fyziky. Chlapík sa pýtal na nejaký jav čo nastane keď .... V experimente, bol použitý ako pomôcka olej naliaty vo valci. Ako odpoveď prišla otázka či to je repkový olej alebo nejaký slnečnicový s následným očuchávaním, koštovaním a 10 minútovou debatou na tému rastlinné oleje. Človek, ktorý pred 11 minútkami svojej existencie chcel ohodnotiť známkou vedomosti dvoch ľudí z fyziky sa zmätene poobzeral a radšej odišiel k inej dvojici ... Neviem čo mu povedali ďalší ale nám zas bzučalo sluchátko ...

Charakteristický znak poslednej doby. Hm radšej použijem výrok kamaráta na jednu situáciu: Rozdiel a problém vznikol v tom, že ty si to povedal ako keby to bola tretia cenová skupina a ja , ako keby to bol šesťhviezdičkový hotel. Takto znela veta v rozhovore po prehratom boji na bitevnom poli. Pravda bola uprostred. Ani jeden z extrémov nevystihol situáciu. Proste obvyklá vec.